čtvrtek 5. listopadu 2009

Knihovna přichází s rozšířenou nabídkou počítačových kurzů

Už půl roku pořádá Městská knihovna Břeclav ve své nové internetové studovně počítačové kurzy pro začátečníky, seniory a maminky na mateřské dovolené. Krom základního kurzu o deseti lekcích, ve kterém je možné se seznámit s potřebným minimem pro práci s počítačem, rozšiřujeme nabídku kurzů o úplné základy práce s počítačem pro naprosté začátečníky o čtyřech lekcích. Pro mírně pokročilé jsme připravili navazující kurzy seznamující zájemce s dalšími možnostmi internetu, textového editoru Word nebo tabulkového editoru Excel, rovněž o čtyřech lekcích.
Ve speciálním kurzu je možné naučit se základy práce s notebookem nebo se dozvědět více o práci s obrázky, digitálními fotografiemi, videem, apod. Lekce se budou konat ve všední dny v internetové studovně, dle zájmu buď dopoledne od 9 do 11 hod nebo odpoledne od 16 do 18 hod. Podmínkou pro otevření kurzu je minimálně 4-5 zájemců, maximální počet je 9-10 zájemců na jeden kurz.

Předběžné přihlášky a bližší informace je možno získat ve studovně Městské knihovny Břeclav na ul. Národních hrdinů 9, na tel. čísle 519 372 149 nebo na mobilním tel. čísle 725 107 305. Na kurzy je možné se přihlásit i on-line přihláškou na stránkách knihovny.
Jarek

Žádné komentáře: