středa 6. ledna 2010

Paměť trénujeme i v novém roce

I v novém roce pokračujeme pořádáním kurzů trénování paměti. Na nové zájemce čeká další řada KURZU TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI PRO ZAČÁTEČNÍKY, pořádaného pod záštitou České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging a vedeného mnou jako certifikovaným trenérem paměti III. stupně. Úvodní lekce kurzu pro začátečníky se bude konat ve čtvrtek 21. ledna 2010 v 16 hodin v malém sále knihovny.
Pro ty, kteří základní paměťový kurz již absolvovali, jsem přichystal KURZ TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI PRO POKROČILÉ, kde si budou moci jednak prohloubit své znalosti paměťových technik, se kterými jsme se již seznámili, ale osvojit si i techniky nové, jako např. práci s myšlenkovými mapami nebo základy efektivního zpracovávání informací. Úvodní lekce kurzu pro pokročilé se bude konat v úterý 19. ledna 2010 v 16 hodin v malém sále knihovny.
V případě, že by zvolené termíny většině účastníků nevyhovovaly, budou přizpůsobeny jejich časovým možnostem. Předběžné přihlášky můžete získat ve všech provozech Městské knihovny Břeclav, Národních hrdinů 9, další informace pak přímo u mě na tel. 519 372 149, mobilu 725 107 305 nebo na e-mailu cech@knihovna-bv.cz. Na kurz se bude možné přihlásit i online přihláškou na stránkách knihovny. Cena kompletního kurzu čítajícího deset dvouhodinových lekcí je v obou případech 300,- Kč.

Jarek

Žádné komentáře: