pondělí 21. června 2010

Uzavření provozů o prázdninách

I v prázdninových měsících bude pokračovat rekonstrukce hlavní budovy knihovny, spojená s výměnou oken, opravou fasády a dalšími stavebními pracemi. Pro Vás, čtenáře i další návštěvníky to bohužel bude znamenat částečné omezení služeb knihovny.

Od 28. června do 30. července bude uzavřena studovna s internetem a půjčovnou zvukových knih pro zrakově postižené.

Od 1. července do 30. července bude uzavřeno také dětské oddělení.
Pro zájemce o internet bude k dispozici čítárna s hudebním oddělením, která bude o prázdninách otevřena v obvyklém čase od 9 do 18 hod kromě pátku, kdy bývá o prázdninách už tradičně zavřeno.

Půjčovna pro dospělé bude v červenci otevřena taktéž denně kromě pátku, uzavření je naplánováno v termínu od 26. července do 31. srpna.

Na pobočce v Poštorné bude přes prázdniny otevřeno v pondělí a ve čtvrtek vždy od 9 do 12 hod a od 13 do 18 hod, na pobočkách v Charvátské Nové Vsi a Staré Břeclavi se bude půjčovat podle provozní doby, zavřeno zde bude jen v týdnu od 2. do 6. srpna 2010.

Výpůjčky budou čtenářům po dobu uzavření daných provozů automaticky prodlouženy. Omlouváme se za dočasně zhoršené podmínky v knihovně či případné další problémy a prosíme za pochopení.

Aktuální informace o případné změně doby uzavření naleznete tady, na stránkách knihovny nebo na tel. č. 519372149.

Jarek

Žádné komentáře: