čtvrtek 10. ledna 2013

Naučte se lépe psát na počítači

Srdečně zveme všechny zájemce na počítačový kurz MICROSOFT WORD PRO MÍRNĚ POKROČILÉ, který začíná ve středu 23. ledna 2013 v 9 hodin. 

Účastníci se na něm naučí vše podstatné pro práci s tímto nejrozšířenějším textovým editorem. Krom rozsáhlé sekce věnované úpravě textů se dozví např. i jak vložit a upravovat v dokumentu obrázky, tabulky, textová pole, obsah, rejstříky, diagramy a spoustu dalších informací.

Od loňského roku výuka probíhá na nových noteboocích s nainstalovaným kancelářským balíkem Microsoft Office 2010. Kurz má čtyři lekce a bude probíhat vždy ve středu a pátek od 9 do 11 hod v internetové studovně knihovny. Cena osmihodinového kurzu je pouhých 300,- Kč.

Dosavadní zájemci stále preferují dopolední termíny, a proto lekce probíhají vždy ve středu a pátek od 9 do 11 hod v internetové studovně knihovny. Pokud by se sešel dostatečný počet uchazečů o odpolední termín, jsme v knihovně schopni kurz uspořádat třeba v termínu od 16 do 18 hod.  
  
Další informace lze získat ve studovně knihovny, na tel. 519 372 149 na mobilním čísle 725 107 305 či na e-mailu cech@knihovna-bv.cz, eventuelně je možné se rovnou předběžně a nezávazně přihlásit on-line přihláškou na stránkách knihovny. 

Žádné komentáře: